No: 321 0 Yorum 346 Okunma

Kötüleri öldüren seri katil hikayesi: Pedro Rodrigues Filho

 

Senato
*
Konu sayısı:  
51
Mesaj sayısı:  
75
En İyi Görüş Puanı:  
0

24-12-2020, 06:16 PM
Nam-ı diğer Dexter Morgan'a benzeyen seri katil - Suçluları öldüren gerçek bir seri katil hikayesi: Pedro Rodrigues Filho'nun yaşam hikayesi.

17 Temmuz 1954'de Santa Rita do Sapucai'de bir çiftlikte doğan, bir diğer ismi Pedrinho Matador (Katil Petey) olan Pedro; babasının hamile olan annesiyle kavgası sonucu, annesinin karnına tekme yemesiyle kafatasında ezilmeye hayata gelmiştir. Hayata ve yaşama öfke besleyen Pedro'nun daha küçük yaşta iken kuzeniyle ettiği kavganın sonucunda onu bir şeker kamışı makinesine iterek öldürme girişiminde bulunması onun nasıl bir geleceğe sahip olacağının göstergesiydi. Bir okulda güvenlik görevlisi olarak çalışan babasının yemek çaldığı iddiasıyla işten kovulması sonrası işten kovulmasına sebep olduğu gerekçesiyle doğduğu kentin belediye başkan yardımcısını, belediye binasının önünde kurşunlayarak öldürmüştür. Ardından yemeyi gerçekten çaldığını düşündüğü güvenlik görevlisini vurarak tüm gazetelerde ismini duyurmuştur. 


Sao Paulo’daki Mogi Das Cruzes bölgesine kaçan Pedro uyuşturucu satıcılarını ve insan tacirlerini öldürerek yaşamına devam etti. Ardından hayatında yeni bir duygu yer edinmeye başladı; aşk. Maria Aparecida Olympia ile tanıştı ve onunla birlikte beraber yaşamaya başladılar. 
Ta ki Olympia'nın çete üyeleri tarafından öldürüldüğü güne kadar. Sevgilisinin de ölmesiyle daha da öfkeye dönen Pedro, sayısız suç işlemeye başladı. O insanları öldürmeye devam ederken, annesinin babası tarafından bir palayla doğranarak öldürüldüğü haberini aldı. Babası tutuklandı ve 22 yıl hapis cezasına çarptırıldı.


Bir gün Pedro babasını cezaevinde ziyarete gitti. Görüşme sırasında cebinden çıkardığı bıçağıyla babasını onlarca kez bıçaklayıp, kalbini söküp çıkardıktan sonra çiğnedi. Pedro, tutuklandı. 
Cezaevine gönderilme amacıyla polis aracında gittiği sırada beklenmedik bir olay yaşandı. Polis aracının içerisinde, hemen yanında bir tecavüzcü oturuyordu. Polisler aracın kapısını açtıklarında tahmin bile edemeyecekleri görüntüyle karşılaştılar; tecavüzcüyü de öldürmüş etraf kana bulanmıştı.
Pedro cezaevine gönderilir fakat burası onun için haz dolu bir cennettir çünkü onun hazzı, suçluları öldürmekti. Cezaevinde olduğu sürece tamı tamına 47 mahkumu öldüren Pedro bir ölüm makinesine dönüşmüş. 128 yıl hapis cezasıyla yargılanan Pedro'nun hapishanedeki suçlarıyla birlikte cezası 400 yıla yükselmişti. Brezilya yasalarına göre bir suçlunun en fazla 30 yıl cezaevinde kalma gerekçesi sonucu mahkumiyeti sona erdi ve 2007 yılında serbest bırakıldı.
Pedro ileride nasıl bir suça karışır bunu bilemiyoruz ancak kuşkusuz o kötüleri öldüren bir kötüydü. 
                          
[-]
  

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5Foruma Git:

Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi